Wizyta studyjna

Nasza grupa, składająca się z przedstawicieli różnych organizacji pozarządowych z obszaru LGD „Północne Mazowsze”, miała niezwykłą przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym wyjeździe studyjnym, który odbył się od 22 do 24 listopada 2023 roku.

Podczas naszego pobytu mieliśmy okazję odkryć i poznać wiele atrakcji na obszarze LGD „Szlakiem Granitu”, które przekroczyły nasze oczekiwania. Zwiedzanie miejsc takich jak Zamek Książ, Muzeum Kolejnictwa, Winnica Silesian, „Dyniowy Zakątek” oraz Pałac w Krzyżowej było interesujące z punktu widzenia turysty, dodatkowo dla osób zaangażowanych w działalność społeczną, dało możliwość poznania cennych inicjatyw gospodarczych i prospołecznych.

Było niezwykle budujące obserwować, jak  45 osób uczestniczących w wyjeździe, reprezentujących organizacje z różnych gmin obszaru LGD, zintegrowało się podczas wyjazdu. Wspólnie poznaliśmy lokalne historie, tradycje oraz dziedzictwo kulturowe. Dowiedzieliśmy się o wielu ciekawych projektach, inicjatywach społecznych i gospodarczych.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy LGD „Szlakiem Granitu” za niezapomniane doświadczenia, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Uczestnikom wyjazdu także dziękujemy za  wspólnie spędzony, bardzo miły i budujący czas!

Do zobaczenia

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja pn. „Kreatywni liderzy w działaniu” mająca na celu upowszechniania i zachowania dziedzictwa kulturowego oraz rozwoju produktów lokalnych na obszarze partnerskich LGD, poprzez działania edukacyjne, integracyjne i promocyjne w trakcie trwania projektu współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Forum aktywności społecznej
Strefa seniora

Strona w trakcie modernizacji