Warsztaty serowarskie

W poprzednim tygodniu w Przasnyszu i Sońsku mieliśmy okazję zgłębić tajniki serowarstwa przy wsparciu doświadczonego mistrza serowarstwa Krzysztofa Jaworskiego.
Teraz nadszedł czas na kolejne wydarzenia! Trwają zapisy na warsztaty w Krasnem i Szydłowie. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie z rejestracją: https://forms.gle/cdmnbYKmdQwzB2mV9
Daty i miejsca warsztatów:
– 27 grudnia o godz. 9:00 w Gminie Krasne (świetlica OSP w Krasnem ul. Mickiewicza 7)
– 28 grudnia o godz. 9:00 w Gminie Szydłowo (w budynku GOK-u w Szydłowie, ul Szkolna 2a)
To wyjątkowa okazja dla wszystkich pasjonatów, którzy pragną zgłębić tajniki tworzenia serów w stylu holenderskim z ziołami, serów z masy parzonej, halloumi, ricotty oraz serów menonickich.
Do zobaczenia na warsztatach, gdzie wspólnie zgłębimy sekrety serowarstwa!
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja pn. „Kreatywni liderzy w działaniu” mająca na celu upowszechniania i zachowania dziedzictwa kulturowego oraz rozwoju produktów lokalnych na obszarze partnerskich LGD, poprzez działania edukacyjne, integracyjne i promocyjne w trakcie trwania projektu współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Forum aktywności społecznej
Strefa seniora

Strona w trakcie modernizacji