Warsztaty rękodzielnicze w marcu

Zapraszamy na ostatnie cztery warsztaty rękodzielnicze z makramą w ramach projektu „Kreatywni liderzy w działaniu”, które przeprowadzi utalentowana Pani Dorota Kaczerska. To już ostatnie szanse, więc nie zwlekaj z zapisami!

 Harmonogram warsztatów:

– 17 marca o godz. 9:00-11:00 w Gminie Karniewo (Świetlica wiejska w Szwelicach, Szwelice 83)

– 17 marca o godz. 12:30-14:30 w Gminie Szydłowo (ul. Szkolna 2 A, Hala sportowa, sala nr 18)

– 19 marca o godz. 9:00-11:00 w Gminie Stupsk (Konopki, ul. Kredytowa 4)

– 23 marca o godz. 9:00-11:00 w Mieście Przasnysz (Muzeum Historyczne w Przasnyszu, ul.Rynek 1)

Podczas warsztatów odkryjesz podstawy techniki makramy i stworzysz piękny kwietnik! Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie – warsztaty są dostosowane dla każdego uczestnika. Materiały zostaną zapewnione na miejscu, więc wystarczy tylko przyjść i cieszyć się twórczym procesem.

W jednym warsztacie może wziąć udział maksymalnie 20 uczestników zamieszkałych w danej gminie, w której odbywają się warsztaty. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy o zapisywanie się na warsztaty poprzez formularz zgłoszeniowy >>>>

Informację o zakwalifikowaniu otrzymają Państwo w komunikacie po wysłaniu formularza. W przypadku rezygnacji prosimy o informację.

Koordynatorka projektu – Agnieszka Wieremiejuk, tel. 23 671 12 02

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja pn. „Kreatywni liderzy w działaniu” mająca na celu upowszechniania i zachowania dziedzictwa kulturowego oraz rozwoju produktów lokalnych na obszarze partnerskich LGD, poprzez działania edukacyjne, integracyjne i promocyjne w trakcie trwania projektu współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Forum aktywności społecznej
Strefa seniora

Strona w trakcie modernizacji