Warsztaty rękodzielnicze na naszym obszarze

W ostatnią niedzielę odbyły się warsztaty rękodzielnicze z makramy, które miały miejsce w Krasnem i Lesznie (gm. Przasnysz). Były wspaniałym doświadczeniem, a wszystko to dzięki zaangażowaniu Pani Doroty Kaczerskiej, która przeprowadziła warsztaty. Uczestnikom dziękujemy za twórcze zaangażowanie i miłe spotkanie. Przy organizacji warsztatów wsparły nas @Gminna Biblioteka Publiczna w Krasnem i Ochotnicza Straż Pożarna w Lesznie. O słodki poczęstunek zadbały Panie uczestniczące  w warsztatach. 🙂

Już w najbliższą niedzielę warsztaty rękodzielnicze z makramy odbędą się w Chojnowie (gm. Czernice Borowe) i Opinogórze Górnej.

Aktualnie wszystkie miejsca są już zarezerwowane, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu tym pięknym rękodziełem.

Nie martwcie się, jeśli nie udało Wam się zapisać na te warsztaty. Kolejne odbędą się w przyszłym roku w pozostałych gminach! Będzie okazja do nauki makramy dla wszystkich chętnych.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja pn. „Kreatywni liderzy w działaniu” mająca na celu upowszechniania i zachowania dziedzictwa kulturowego oraz rozwoju produktów lokalnych na obszarze partnerskich LGD, poprzez działania edukacyjne, integracyjne i promocyjne w trakcie trwania projektu współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Forum aktywności społecznej
Strefa seniora

Strona w trakcie modernizacji