Warsztaty rękodzielnicze

Chcemy Was poinformować, że w marcu odbyły się ostatnie cztery warsztaty rękodzielnicze w ramach projektu „Kreatywni liderzy w działaniu”. To było niezwykłe doświadczenie, które połączyło naszą społeczność w twórczym działaniu.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Dorocie Kaczerskiej za jej ogromny wkład i zaangażowanie w przeprowadzenie aż 17 warsztatów na naszym obszarze. Jej pasja i umiejętności nie tylko inspirują nas do twórczego działania, ale także sprawiły, że każdy z nas mógł odkryć swoje własne artystyczne zdolności.

Serdecznie dziękujemy wszystkim podmiotom i osobom, które przyczyniły się do sprawnego przeprowadzenia zajęć.
Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za aktywny udział i zaangażowanie w te wyjątkowe spotkania. Wasza kreatywność sprawiła, że nasze warsztaty były pełne magii i inspiracji.

Mamy nadzieję, że zdobyte umiejętności będą dla Was nie tylko źródłem radości, ale także otworzą nowe możliwości i pomysły w Waszym życiu codziennym.

Wkrótce będziemy ogłaszać daty oraz lokalizacje przyszłych warsztatów wędliniarskich. Śledźcie nasze komunikaty, ponieważ niedługo podamy więcej informacji!

fot. Agnieszka Wieremiejuk

Koordynatorka projektu – Agnieszka Wieremiejuk, tel. 516 184 613

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja pn. „Kreatywni liderzy w działaniu” mająca na celu upowszechniania i zachowania dziedzictwa kulturowego oraz rozwoju produktów lokalnych na obszarze partnerskich LGD, poprzez działania edukacyjne, integracyjne i promocyjne w trakcie trwania projektu współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Forum aktywności społecznej
Strefa seniora

Strona w trakcie modernizacji