W lutym zapraszamy na warsztaty rękodzielnicze z wykorzystaniem techniki makramy! 

Harmonogram warsztatów:

– 24 lutego o godz. 9:00-11:00 w Gminie Wieczfnia Kościelna (świetlica wiejska w Wieczfni Kościelnej, Wieczfnia Kościelna 48, 06-513 Wieczfnia Kościelna)

– 24 lutego o godz. 12:00-14:00 w Gminie Dzierzgowo (świetlica wiejska w Dzierzgowie, ul. Władysława Broniewskiego 6, 06-520 Dzierzgowo)

– 25 lutego o godz. 9:00-11:00 w Gminie Sońsk (budynek OSP w Sońsku, ul. Ciechanowska 27)

– 25 lutego o godz. 12:00-14:00 w Gminie Gołymin-Ośrodek (świetlica wiejska w Watkowie, Watkowo 9a)

Podczas warsztatów odkryjesz podstawy techniki makramy i stworzysz własne piękne kwietniki! Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie – warsztaty są dostosowane dla każdego uczestnika. Materiały zostaną zapewnione na miejscu, więc wystarczy tylko przyjść i cieszyć się twórczym procesem.

W jednym warsztacie może wziąć udział maksymalnie 20 uczestników zamieszkałych w danej gminie, w której odbywają się warsztaty. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy o zapisywanie się na warsztaty poprzez formularz zgłoszeniowy >>>>

Informację o zakwalifikowaniu otrzymają Państwo w komunikacie po wysłaniu formularza. W przypadku rezygnacji prosimy o informację.

W kolejnych miesiącach planujemy warsztaty także w pozostałych gminach naszego obszaru: Karniewo, Miasto Przasnysz, Stupsk, Szydłowo.

Koordynatorka projektu – Agnieszka Wieremiejuk, tel. 23 671 12 02

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja pn. „Kreatywni liderzy w działaniu” mająca na celu upowszechniania i zachowania dziedzictwa kulturowego oraz rozwoju produktów lokalnych na obszarze partnerskich LGD, poprzez działania edukacyjne, integracyjne i promocyjne w trakcie trwania projektu współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Forum aktywności społecznej
Strefa seniora

Strona w trakcie modernizacji