Spotkanie związane z opracowaniem gry karcianej związanej z rodem Krasińskich w ramach projektu współpracy pn. „Z historią w tle – wzmocnienie kapitału turystycznego partnerskich LGD z Litwy i Polski”

W dniu 20 lipca 2023 r. w Muzeum Historycznym w Przasnyszu odbyło się spotkanie służące przetestowaniu pierwszego prototypu gry karcianej dotyczącej rodu Krasińskich, która zostanie stworzona w ramach projektu współpracy pn. „Z historią w tle – wzmocnienie kapitału turystycznego partnerskich LGD z Litwy i Polski”. Gra karciana związana będzie z historią obszaru LGD i posłuży do lepszego poznania historii i dziedzictwa kulturowego regionu.

W spotkaniu wzięli udział Pan Bartosz Jakóbiak Koordynator Projektu, Pani Justyna Urbaniak Specjalista do spraw gier i questów oraz Pani Monika Miłoszewska i Pan Bartosz Drejerski z Muzeum Historycznego w Przasnyszu. Uczestników spotkania z zasadami dotyczącymi gry karcianej zapoznał twórca gry Pan Łukasz Wrona – Właściciel Firmy Projekt Rekreator wraz z Panią Urszulą Wroną.

Foto: Agnieszka Wilkowska

Forum aktywności społecznej
Strefa seniora

Strona w trakcie modernizacji