Relacja z warsztatów piekarskich

Z przyjemnością dzielimy się relacją z warsztatów piekarskich, które odbyły się w 7 gminach naszego obszaru: Opinogórze Górnej, Przasnysz, Ciechanów, Sońsk, Czernice Borowe, Gołymin-Ośrodek, Karniewo. Pod okiem Krzysztofa Jaworskiego i Adama Jaworskiego, uczestnicy mieli okazję poznać trzy rodzaje chlebów: chleb pszenno-żytni na zakwasie, chleb mnichów benedyktyńskich i zwieback.

Dziękujemy wszystkim podmiotom i osobom, które pomogły nam w sprawnym przeprowadzeniu zajęć.

Warsztaty nie tylko dostarczyły wiedzy, ale także mnóstwo radości i smaku. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe doświadczenie!

Jednakże, to nie koniec! Kolejne warsztaty piekarskie już wkrótce odbędą się w 10 kolejnych gminach z naszego obszaru. Na niektóre z nich są jeszcze wolne miejsca! Aby wziąć udział, wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy:

Koordynatorka projektu – Agnieszka Wieremiejuk, tel. 516 184 613

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja pn. „Kreatywni liderzy w działaniu” mająca na celu upowszechniania i zachowania dziedzictwa kulturowego oraz rozwoju produktów lokalnych na obszarze partnerskich LGD, poprzez działania edukacyjne, integracyjne i promocyjne w trakcie trwania projektu współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Forum aktywności społecznej
Strefa seniora

Strona w trakcie modernizacji