Odjazdowa Gmina 2023

Po raz pierwszy uczestniczyliśmy w wydarzeniu „Odjazdowa Gmina”, które odbyło się 20 sierpnia w Świętym Miejscu w gminie Przasnysz. Była to już dziesiąta edycja tej imprezy, która corocznie obfituje w liczne atrakcje i przyciąga rzesze widzów. W tym roku odbyła się „Sołtysiada” – turniej sołectw, koncert kapeli Bobrowianie z Rzeczycy, koncert wokalny Klubu Senora+ z Bogatego, również wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Dęta ze Starej Krępy. W trakcie wydarzenia doszło do podpisania porozumienia o współpracy między Gminą Przasnysz z Gminą Rzeczyca. Podczas wydarzenia odbył się konkurs tradycyjnych potraw przygotowanych przez KGW z terenu gminy Przasnysz.
Wśród atrakcji towarzyszących odbył się pokaz ratownictwa drogowego i można było odwiedzić stoiska wystawiennicze podmiotów działających na obszarze gminy, w tym nasze stoisko. Na zakończenie wystąpił zespół LOKA i gwiazda wieczoru IRA.
Dziękujemy Pani Grażynie Wróblewskiej – Wójt Gminy Przasnysz za zaproszenie i z pewnością pojawimy się w przyszłym roku na kolejnej „Odjazdowej Gminie”.
Organizatorom gratulujemy świetnego przygotowania imprezy, przy bardzo dużym zaangażowaniu lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich, Ochotniczych Straży Pożarnych i pracowników Urzędu Gminy Przasnysz, Gminna Biblioteka Publiczna im. Józefa Narzymskiego w Bogatem, AMK Rzemieślnik.

Forum aktywności społecznej
Strefa seniora

Strona w trakcie modernizacji