„Jak z sukcesem przygotować wniosek o dotację publiczną” – podsumowanie szkolenia w Przasnyszu

Jak z sukcesem przygotować wniosek o dotację publiczną? – nasza odpowiedź brzmi – WSPÓLNIE!  Wczoraj odbyło się szkolenie w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Nałkowskiej w Przasnyszu, na którym spotkali się przedstawiciele organizacji pozarządowych z subregionu ostrołęckiego Mazowieckiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej i LGD Północne Mazowsze.

Zajęliśmy się przygotowaniem wniosków do programu “Wspieranie rozwoju gospodyń aktywnych społecznie”, który właśnie wystartował 18 marca.  Szkolenie poprowadziła Pani Katarzyna Walat i pod jej czujnym okiem powstawały nasze wnioski, której dziękujemy za merytoryczne podpowiedzi.

Dodatkowo w trakcie szkolenia przedstawione zostały również zasady ubiegania się o środki na realizację projektów w ramach Programu Mazowsze Lokalnie oraz informacja o naborach planowanych przez LGD „Północne Mazowsze” i wsparciu organizacji pozarządowych  w ramach projektów grantowych.

Uczestnikom szkolenia serdecznie dziękujemy za przybycie, Pani Dyrektor i pracownikom Miejskiej Biblioteki Publicznej za możliwość organizacji szkolenia i wsparcie techniczne.

Planujemy kolejne działania, w trakcie których WSPÓLNIE będziemy przygotowywać projekty związane z działaniami na rzecz naszych społeczności.

Fotorelacja: Anna Kienik, Arek Szweda 

Forum aktywności społecznej
Strefa seniora

Strona w trakcie modernizacji