Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji z obszaru LGD „Północne Mazowsze” na szkolenie.
Co sprawia, że projekty społeczne nie tylko powstają… ale naprawdę działają? Jak od pierwszej iskry pomysłu dojść do dobrze zaplanowanego i zrealizowanego projektu?
Już wkrótce porozmawiamy o tym z ekspertem, który od lat wspiera organizacje pozarządowe na Mazowszu w tworzeniu wartościowych i dopracowanych inicjatyw. Zapraszamy na szkolenie z Łukaszem Wachowskim – praktykiem, trenerem i specjalistą od projektowania działań społecznych.
Start szkolenia: Poniedziałek 24 listopada 2025 r., godz. 9.30, Chojnowo 1 B, 06-415 Czernice Borowe
Temat szkolenia: „Projekt(uj) z głową! Od idei po sukces i rozliczenie projektu”
W trakcie spotkania:
– dowiesz się, jak przełożyć pomysł na realny projekt,
– poznasz zasady planowania, budżetowania,
– zobaczysz, jakie błędy popełniane są najczęściej – i jak ich uniknąć,
– przećwiczysz tworzenie logiki projektu krok po kroku,
– odkryjesz, jak budować projekty oparte na realnych potrzebach społeczności.
Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia 23-671-12-02
Szkolenie odbywa się w ramach projektu „NGO to MY – Moc Społeczności z subregionu ostrołęckiego”. Zadanie publiczne jest finansowane ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach programu „Moc Małych Społeczności”.
#NGOtoMY #MocMałychSpołeczności #NIW #NGO #TrzeciSektor #Mazowsze




























