Zapraszamy na Targi Produktu Lokalnego!

Już niedługo, 22 maja, na Hali Sportowej w Radzanowie (ul. Raciążska 53A, ), będziecie mieli okazję delektować się najlepszymi regionalnymi specjałami z terenu Lokalnej Grupy Działania – Stowarzyszenie Społecznej Samopomocy oraz Lokalnej Grupy Działania „Północne Mazowsze”.

Wystawców, w tym Koła Gospodyń Wiejskich, którzy chcieliby zaprezentować swoje wyroby na stoisku wystawienniczym, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z regulaminem>>> oraz wypełnienia karty zgłoszeniowej>>>.

Karty zgłoszeniowe prosimy wysyłać na adres mailowy: a.wieremiejuk@polnocnemazowsze.pl.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Koordynatorką projektu – Agnieszką Wieremiejuk, tel. 516 184 613, a.wieremiejuk@polnocnemazowsze.pl
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja pn. „Kreatywni liderzy w działaniu” mająca na celu upowszechniania i zachowania dziedzictwa kulturowego oraz rozwoju produktów lokalnych na obszarze partnerskich LGD, poprzez działania edukacyjne, integracyjne i promocyjne w trakcie trwania projektu współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Forum aktywności społecznej
Strefa seniora

Strona w trakcie modernizacji