Zapraszamy na spływ kajakowy

Wraz z nadejściem cieplejszych dni zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców gmin naszego obszaru: Ciechanów (gmina wiejska), Czernice Borowe, Dzierzgowo, Gołymin-Ośrodek, Grudusk, Karniewo, Krasne, Krzynowłoga Mała, Ojrzeń, Opinogóra Górna, Przasnysz (gmina miejska), Przasnysz (gmina wiejska), Regimin, Sońsk, Stupsk, Szydłowo, Wieczfnia Kościelna do wzięcia udziału w spływie kajakowym rzeką Wkrą! 🌊

🗓 Data: 17 maja 2024 r
🕘 Godzina zbiórki uczestników: 11:30
📌 Trasa: Siciarz – Bieżany

Prosimy o zapisywanie się na spływ poprzez formularz zgłoszeniowy >>>>

Przed zgłoszeniem się do udziału prosimy zapoznać się z regulaminem>>>.

Informację o zakwalifikowaniu otrzymają Państwo w komunikacie po wysłaniu formularza. W przypadku rezygnacji z udziału w spływie prosimy o informację. 

Można także zapisać się telefonicznie pod numerem 23 671 12 02.

Ilość uczestników ograniczona!

Koordynatorka projektu – Agnieszka Wieremiejuk, tel. 516 184 613

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja pn. „Kreatywni liderzy w działaniu” mająca na celu upowszechniania i zachowania dziedzictwa kulturowego oraz rozwoju produktów lokalnych na obszarze partnerskich LGD, poprzez działania edukacyjne, integracyjne i promocyjne w trakcie trwania projektu współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Forum aktywności społecznej
Strefa seniora

Strona w trakcie modernizacji