Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do udziału w Targach Smaki Regionów, które odbędą się w dniach 25–27 września 2026 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Smaki Regionów to wydarzenie służące promocji regionalnej, tradycyjnej i certyfikowanej żywności. W poprzedniej edycji wzięło udział ponad 150 wystawców z całej Polski, a Targi odwiedziło aż 30 000 zwiedzających. Uczestnictwo w przedsięwzięciu daje możliwość zaprezentowania swoich produktów, poszerzenia wiedzy, nawiązania nowych kontaktów biznesowych, a także ubiegania się o Medal Targów.
Zaproszenie skierowane jest do: związków, stowarzyszeń i instytucji działających na rzecz rozwoju mazowieckiego przetwórstwa rolno-spożywczego, rolników i grup producentów rolnych, producentów i przetwórców żywności wysokiej jakości, prowadzących działalność na terenie województwa mazowieckiego oraz używających surowców pochodzących z tego regionu.
Zainteresowanych udziałem w Targach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do 8 czerwca 2026 r.: drogą elektroniczną na adres: wydzialrolnictwa@mazovia.pl lub pocztą tradycyjną na adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie
Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich
ul. Skoczylasa 4
03-469 Warszawa
W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikiem Departamentu pod numerem telefonu: 22 59 79 352.
Samorząd Województwa zainteresowanym podmiotom proponuje bezpłatne skorzystanie z miejsca na stoisku Województwa Mazowieckiego. Dojazd i pobyt w Poznaniu uczestnicy organizują we własnym zakresie.
Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników spośród zgłoszonych propozycji oraz możliwość odwołania udziału w Targach. W przypadku dużego zainteresowania wydarzeniem kryterium przy wyborze współwystawcy będzie stanowiło m.in.: udział w konkursach i wydarzeniach promocyjnych, wpis produktu na Listę Produktów Tradycyjnych, posiadanie certyfikatu ekologicznego, sprzedaż żywności wysokiej jakości oraz proponowany asortyment.
Preferowane będą podmioty, które nie brały udziału w poprzednich edycjach Targów Smaki Regionów. Zgłoszenia od podmiotów, które brały już udział, będą rozpatrywane w kolejności zgłoszeń w przypadku wolnych miejsc.






























