Warsztaty wędliniarskie

W ostatnim czasie rozpoczęliśmy serię warsztatów wędliniarskich. Dotychczas odbyły się one w sześciu gminach: Sońsk, Opinogóra Górna, Czernice Borowe, Regimin, Przasnysz i Gołymin-Ośrodek. Ale to dopiero początek! Przed nami jeszcze 11 gmin!

Podczas warsztatów uczestnicy mieli okazję obserwować proces wytwarzania wędlin oraz samodzielnie tworzyć smakowite przysmaki, takie jak biała kiełbasa i pasztet. Pod czujnym okiem prowadzących, Krzysztofa Jaworskiego i Adama Jaworskiego, uczestnicy mogli wiele się nauczyć. Nasze warsztaty to nie tylko okazja do zdobycia praktycznej wiedzy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim podmiotom i osobom, które przyczyniły się do sprawnego przeprowadzenia zajęć.

Koordynatorka projektu – Agnieszka Wieremiejuk, tel. 516 184 613

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja pn. „Kreatywni liderzy w działaniu” mająca na celu upowszechniania i zachowania dziedzictwa kulturowego oraz rozwoju produktów lokalnych na obszarze partnerskich LGD, poprzez działania edukacyjne, integracyjne i promocyjne w trakcie trwania projektu współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Forum aktywności społecznej
Strefa seniora

Strona w trakcie modernizacji