Trwa nabór do programu grantowego pt. „Moje miejsce na ziemi” prowadzony przez fundację ORLEN

Program jest skierowany do lokalnych organizacji, które mają pomysł na pozytywną zmianę w swoim najbliższym otoczeniu. Zależy zwłaszcza na tym, by trafić do najmniejszych NGO, z niewielkich miejscowości czy wsi. W pięciu edycjach Fundacja ORLEN przyznała łącznie granty o wartości 11 mln zł. Skorzystało z nich blisko 1,3 tys. organizacji, które dzięki wsparciu zrealizowały dla swojej lokalnej społeczności między innymi festiwale, projekcje filmowe, aktywności sportowe, edukacyjne czy ekologiczne.

Trwa nabór do szóstej edycji programu!

Stowarzyszenia, fundacje, koła gospodyń wiejskich, jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych, szkoły oraz inne organizacje mogą wnioskować o grant na projekty związane z ekologią, sportem, bezpieczeństwem, kulturą czy ochroną zwierząt.
Jak można przeczytać w regulaminie programu, ważne jest w tym roku zawrzeć we wniosku działania angażujące i kierowane do seniorów.
W szóstej edycji Fundacja ORLEN przyzna granty w wysokości 10 000, 15 000, 20 000 oraz 25 000 zł. Tegoroczna pula na granty to aż 3 mln zł. Szczegóły programu w regulaminie poniżej.
Wnioski można złożyć do 31 lipca. Należy je składać za pośrednictwem formularza on-line.
Więcej informacji na stronie: https://fundacja.orlen.pl/pl/nasze-programy/programy-grantowe/moje-miejsce-na-ziemi

Forum aktywności społecznej
Strefa seniora

Strona w trakcie modernizacji