Spływ kajakowy Wkrą – podsumowanie

W ramach projektu Kreatywni liderzy w działaniu wspólnie ze Stowarzyszeniem Samopomocy Społecznej Lokalna Grupa Działania zorganizowaliśmy spływ kajakowy dla mieszkańców obu obszarów. Spływ był zorganizowany 17 maja i popłynęliśmy malowniczą rzeką Wkrą. Przepłynęliśmy kilkanaście kilometrów i dotarliśmy na poczęstunek i odpoczynek w Agroturystyce w Bieżanach.

Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy są zadowoleni i zapiszą się na kolejne wydarzenie wymagające sporo wysiłku fizycznego, które mamy nadzieję uda nam się zorganizować.

Koordynatorka projektu – Agnieszka Wieremiejuk,

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Operacja pn. „Kreatywni liderzy w działaniu” mająca na celu upowszechniania i zachowania dziedzictwa kulturowego oraz rozwoju produktów lokalnych na obszarze partnerskich LGD, poprzez działania edukacyjne, integracyjne i promocyjne w trakcie trwania projektu współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Fotorelacja: Anna Kienik

Forum aktywności społecznej
Strefa seniora

Strona w trakcie modernizacji