Projekt w ramach wdrażania LSR 2014 2020: Street Workout w Windykach.

Gmina Wieczfnia Kościelna poinformowała o zakończeniu operacji „Rozbudowa obiektu rekreacyjno-sportowego w miejscowości Windyki” w ramach wdrażania naszej Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru LGD „Północne Mazowsze”.

Gratulujemy tak świetnie zrealizowanej inwestycji!

/-/ Zarząd LGD

„Północne Mazowsze”

Poniżej zamieszczamy informację z www Gminy Wieczfnia Kościelna.

Na terenie Centrum Sportowego przy Szkole Podstawowej w Windykach pojawiła się kolejna atrakcja. Zestaw Street Workout to przyrządy służące do ćwiczeń wykorzystujących jedynie ciężar własnego ciała. Doskonale wzmacnia mięśnie i modeluje całą sylwetkę. W skład zamontowanej konstrukcji wchodzi: wieża, poręcze niskie, drążki wysokie, drążki niskie, poręcze równoległe wysokie, drabinka pozioma, drabinka pionowa, drążek 2,0 m, drążek 2,4 m, żmijka, poręcze równoległe, poręcze do pompek, ławeczka, koło gimnastyczne, pole dance, ścianka, lina do wspinania, słup 2,5 m, słup 1,9 m, słup 1,3 m oraz tablica informacyjna. Wszystkie urządzenia spełniają normy dla urządzeń plenerowych. Profesjonalny zestaw urządzeń do ćwiczeń służyć ma zarówno początkującym, jak i doświadczonym sportowcom. To doskonałe miejsce do ćwiczeń dla każdego, niezależnie od wieku i zaawansowania
w treningu
. To propozycja skierowana do wszystkich mieszkańców Gminy Wieczfnia Kościelna, którzy lubią aktywność fizyczną na świeżym powietrzu.

Wykonawcą inwestycji była gdańska firma 1MOVE Sp. z o.o.

Inwestycja pn. „Rozbudowa obiektu rekreacyjno-sportowego w miejscowości Windyki” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Źródło: https://wieczfniakoscielna.pl/wiadomosci/49975/street-workout-w-windykach-otwarty

Forum aktywności społecznej
Strefa seniora

Strona w trakcie modernizacji