21 maja odbył się spacer Nordic Walking po leśnych trasach w okolicach Szulmierza. Uczestnicy mieli okazję przejść wśród kwitnących konwalii oraz uroki okolicznych terenów leśnych.
Dziękujemy panu Wiesławowi Suchodolskiemu za przeprowadzenie instruktażu oraz prowadzenie marszu. Podziękowania kierujemy również do pani Izabeli Skonecznej, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej im. Władysława Reymonta w Regiminie, za udział w wydarzeniu.
Część trasy prowadziła szlakiem „Leśnej Zadyszki”, stanowiącym atrakcyjny odcinek rekreacyjny w lokalnych lasach. Fot. Wiesław Suchodolski







































