Aplikacja mobilna pn. „Atrakcje Północnego Mazowsza”

W ramach projektu współpracy Lokalnej Grupy Działania” Północne Mazowsze” oraz Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Sierpeckie Partnerstwo” powstała aplikacja mobilna pn. „Atrakcje Północnego Mazowsza”. Aplikacja mobilna to łatwe i proste rozwiązanie dla każdego, kto jest zainteresowany odwiedzeniem naszych zakątków. Zawiera wszystko, co najważniejsze, by wybrać się w nasze regiony tj. przewodnik turystyczny, a w nim atrakcje turystyczne, produkty lokalne czy też bazę turystyczną. Ale to nie wszystko!

Aplikacja zawiera cztery questy rozmieszczone w czterech miejscowościach. Quest w mieście Przasnysz pt. „NIEJEDNO WYZNANIE”, quest w Opinogórze Górnej  pt. „WIESZCZA ROZPIESZCZAŁ”, quest w Krasnem „PRZED I PO LUDWIKU” oraz quest w Sierpcu pt. „QUEST Z POGRANICZA CZ. I i II”.

Quest to gra polegająca na wędrówce zgodnie z instrukcjami zawartymi w wierszu i poszukiwaniu odpowiedzi na zagadki, za które rozwiązanie uzyskuje się  punkty potrzebne do zaliczenia questu i zdobycia Odznaki Odkrywcy Północnego Mazowsza.

Zachęcamy wszystkich do pobrania aplikacji mobilnej i skorzystania z questów. Dla pierwszych 50 osób, które przejdą poprawnie min. 3 dowolne questy zamieszczone w aplikacji mobilnej przewidziane są nagrody. Nagrodą jest zestaw gadżetów (na który składa się: plecak, parasol, czapeczka, zegarek, kubek termiczny, opaska na ramię, bidon On track, bidon). Nagrody wydawane będą do wyczerpania zapasów.

REGULAMIN DO POBRANIA >>>

Forum aktywności społecznej
Strefa seniora

Strona w trakcie modernizacji