eu100

Leader100

Logo-PM100

prow


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Strona internetowa Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Północne Mazowsze" współfinansowana ze środków Unii Europejskiej

w ramach poddziałania 19.4  „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”;

w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


CiechanówGmina Czernice BoroweGmina DzierzgowoGmina Gołymin-OśrodekGmina GruduskGmina KarniewoGmina KrasneGmina Krzynowloga MałaGmina OjrzeńGmina Opinogóra GórnaGmina PrzasnyszMiasto PrzasnyszGmina RegiminGmina SońskGmina StupskGmina SzydłowoGmina Wieczfnia Kościelna 

Aplikacja mobilna pn. „Atrakcje Północnego Mazowsza”

Aplikacja mobilna pn. „Atrakcje Północnego Mazowsza”

W ramach projektu współpracy Lokalnej Grupy Działania” Północne Mazowsze” oraz Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Sierpeckie Partnerstwo” powstała aplikacja mobilna pn. „Atrakcje Północnego Mazowsza”. Aplikacja mobilna to łatwe i proste rozwiązanie dla każdego, kto jest zainteresowany odwiedzeniem naszych zakątków. Zawiera wszystko, co najważniejsze, by wybrać się w nasze regiony tj. przewodnik turystyczny, a w nim atrakcje turystyczne, produkty lokalne czy też bazę turystyczną. Ale to nie wszystko!

Aplikacja zawiera cztery questy rozmieszczone w czterech miejscowościach. Quest w mieście Przasnysz pt. „NIEJEDNO WYZNANIE”, quest w Opinogórze Górnej  pt. „WIESZCZA ROZPIESZCZAŁ”, quest w Krasnem „PRZED I PO LUDWIKU” oraz quest w Sierpcu pt. „QUEST Z POGRANICZA CZ. I i II”.

Quest to gra polegająca na wędrówce zgodnie z instrukcjami zawartymi w wierszu i poszukiwaniu odpowiedzi na zagadki, za które rozwiązanie uzyskuje się  punkty potrzebne do zaliczenia questu i zdobycia Odznaki Odkrywcy Północnego Mazowsza.

Zachęcamy wszystkich do pobrania aplikacji mobilnej i skorzystania z questów. Dla pierwszych 50 osób, które przejdą poprawnie min. 3 dowolne questy zamieszczone w aplikacji mobilnej przewidziane są nagrody. Nagrodą jest zestaw gadżetów (na który składa się: plecak, parasol, czapeczka, zegarek, kubek termiczny, opaska na ramię, bidon On track, bidon). Nagrody wydawane będą do wyczerpania zapasów.

REGULAMIN DO POBRANIA >>>